راهنمای خرید

راهنمای خرید از فروشگاه اول دکتر


 

کاربر گرامی چنانچه قصد خرید محصولات از فروشگاه اول دکتر را دارید بخش راهنمای خرید را مطالعه فرمائید

راهنمای خرید از فروشگاه اول دکتر

فروشگاه اینترنتی اول دکتر در راستای رضایتمندی شما مشتریان گرامی روش های متعددی را برای فروش محصولات در نظر گرفته است که در ادامه به هر یک از آنها خواهیم پرداخت . لازم به ذکر است برای خرید هر محصول فقط کافیست با یکی از روش های زیر اقدام فرمایید و از ثبت های بی رویه در تمام روش ها خودداری فرمایید .

 

۱- خرید از طریق ثبت سفارش سایت به دو روش

پرداخت اینترنتی

روش اول مستقیم و آسان که شما هر محصولی در سایت می خواهید را با زدن دکمه افزودن به سبد خرید می توانید به لیست خود اضافه کرده و در انتها با وارد کردن مشخصات خود از جمله آدرس ، شماره تماس ، کدپستی و نام و نام خوانوادگی سفارش خود را ثبت نمایید و در آخرین مرحله دو روش پرداخت اینترنتی و پرداخت درب محل.

اما لازم به ذکر است پرداخت اینترنتی شامل ۱۰ درصد تخفیف در ارسال مرسوله به شما تعلق خواهد گرفت.

پرداخت درب محل

اما روش دوم در صورتیکه روش پرداخت درب محل را انتخاب نمائید، هنگام دریافت مرسوله از پست یا پیک علاوه بر هزینه محصول هزینه ارسال بدون تخفیف طبق نرخ از شما دریافت خواهد شد.

 

نکته:

پس از ثبت سفارش از هر دو روش بالا پس از ثبت نهایی سفارش، از بخش فروش با شماره ای که در فرم می نمائید تماس حاصل خواهند نمود و تمام هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد و همچنین در صورتی که موقعیت پاسخگویی به تماس را نداشته باشید، تنها از طریق چت سایت و یا پیامک و در نهایت در صورتیکه سفارش شما با روش پرداخت اینترنتی باشد به دست شما خواهد رسید.

 

۲- خرید تلفنی

فروشگاه اول دکتر دارای تیم فروشنده تلفنی می باشد که در خدمت شما عزیزان می باشد . شما با تماس گرفتن با شماره ی زیر ضمن سفارش محصول خود ، می توانید مشاوره تلفنی رایگان هم دریافت نمائید.

سریع و در دسترس ترین شماره تماس مشاوره و خرید تلفنی اول دکتر : ۰۹۱۹۷۱۲۹۴۹۲

 

 

تماس با اول دکتر